top of page
ff_baner_header.jpg

Kad tika nolemts izstrādāt jaunu zīmola identitāti Talsu novadam, neviens nevarēja iedomāties, ka process būs gana sarežģīts, daudz jautājumu caurvīts un nebūt ne viennozīmīgs. Šajā saspringtajā situācijā lieliski palīdzēja Dizaina studijas “Teika”pieredze un prasmes visu salikt pa plauktiņiem, iedvest pārliecību, ka viss nebūt nav tik slikti, kā emociju uzplūdā tas var likties, un iedrošināšana nebaidīties turpināt.

 

Darbs ar pašvaldību noteikti prasa elastīgu domāšanu un reaģēšanu uz pēkšņu virziena maiņu – guvām apliecinājumu, ka šai komandai tas nav šķērslis. Tāpat sajutām mūsu vajadzību, vēlmju un būtības izpratni, niansētu pieeju uzdevumam, iedziļināšanos katrā jautājumā un idejas impulsā. Talsu novads ir ieguvis gaumīgu zīmolu un rūpīgi izstrādātas vērtības – drosme, cilvēcība, jēgpilnums – ko mums, katram novada cilvēkam, pulēt, iedzīvināt un ar ko lepoties.

Inita Fedko

Talsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas vadītāja

Client: GROGLASS

We updated company brand book, creating and adding individual guidlines for Groglass sub-brands Artglass and Sapphire.
 

Various digital solutions and graphic communication have been created, such as Artglass website, Sapphire graphic element, booklets, product pages.
Fixed color, logo usage rules and fonts form a mutual harmony of brand communication style.

lmi_2_1080x1080.png
FF_TWEB_1080x1080_1.jpg

CITI PROJEKTI

FF_footer_WEB_moodi.jpg
bottom of page